Babai raporton se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe s’po e dinë ku është

Kronikë e zezë

Babai raporton se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe s’po e dinë ku është

Më: 6 qershor 2023 Në ora: 08:46
Ilustrim

Një prind ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk e dinë vendndodhjen e saj.

Njoftimi i policisë:

PERSON I ZHDUKUR

Fsh. Baicë, Gllogoc 05.06.2023 – 15:50. Një mashkull kosovar raporton për daljen nga shtëpia të vajzës së tij të mitur dhe nuk dinë për vendndodhjen e saj. Në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lartë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat