Në një bankë në Gjilan deponohen para të falsifikuara në vlerë prej 749 euro

Kronikë e zezë

Në një bankë në Gjilan deponohen para të falsifikuara në vlerë prej 749 euro

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Një zyrtar i bankës ka informuar se nga klient janë deponuar 749 euro, para të falsifikuara.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të premten rreth orës 10:50, në Gjilan.

Tutje bëhet e ditur se monedhat janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar zyrtar i bankës ka informuar se nga klient janë deponuar 749€ para të falsifikuara. Monedhat janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat