Nuk respektoi urdhrin mbrojtës, djali ia merr 300 euro nënës së tij në Gjakovë

Kronikë e zezë

Nuk respektoi urdhrin mbrojtës, djali ia merr 300 euro nënës së tij në Gjakovë

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 08:55
Foto ilustrim

Një femër ka informuar se djali i saj nuk ka respektuar urdhrin e gjykatës-urdhrin mbrojtës dhe nga ajo ka marr 300 euro para të gatshme.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 09:00 në rrugën e “UÇK-së”, në Gjakovë.

Tutje bëhet e ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se djali i saj, nuk ka respektuar urdhrin e gjykatës-urdhrin mbrojtës dhe nga ajo ka marr 300 euro para të gatshme. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat