Arrestohen dy burra për ngacmim seksual në Podujevë, rastet kishin ndodhur gjatë muajve korrik-gusht

Kronikë e zezë

Arrestohen dy burra për ngacmim seksual në Podujevë, rastet kishin ndodhur gjatë muajve korrik-gusht

Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 08:57
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy burra në Podujevë lidhur me veprën penale “ngacmim seksual”.

Sipas policisë rasti kishte ndodhur gjatë muajve korrik-gusht.

Të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

“Podujevë / Korrik-Gusht 2023. Lidhur me rastin me datën 06.12.2023 janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë dhe të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat