Fushë Kosovë: Vjehrra raporton se iu zhduk nusja

Kronikë e zezë

Fushë Kosovë: Vjehrra raporton se iu zhduk nusja

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 08:47
Foto ilustrim

Një grua është zhdukur në Fushë Kosovë.

Rasti ka ndodhur të premten në rrugën “28 nëntori” rreth orës 14:10.

Vjehrra ka raportohet se nusja e djalit viktima ka dalë nga banesa dhe nuk dihet asgjë per vendndodhjen e saj.

Rasti nën hetime.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat