Aksident me vdekje në autostradën Lushnje-Fier, këmbësori i pret rrugën “Fordit”

Kronikë e zezë

Aksident me vdekje në autostradën Lushnje-Fier, këmbësori i pret rrugën “Fordit”

Më: 29 mars 2024 Në ora: 22:39
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident me vdekje është regjistruar mbrëmjen e sotme në kryqëzimin e Savrës në autostradën Lushnje-Fier.

Mësohet se një mjet tip Ford ka përplasur për vdekje një këmbësor që ishte duke kaluar në autostradë me një karrocë dore.

Viktima është identifikuar si Hasan Selimi banues ne Savër.

Policia ndodhet në vendngjarje për të disiplinuar trafikun dhe për të zbardhur shkaqet e aksidentit. Dyshohet se viktima i ka prerë rrugën mjetit në autostradë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat