Burri rrah një grua dhe një vajzë të mitur në Skenderaj, deklarohet policia: Janë familjar në mes vete

Kronikë e zezë

Burri rrah një grua dhe një vajzë të mitur në Skenderaj, deklarohet policia: Janë familjar në mes vete

Më: 19 maj 2024 Në ora: 09:07
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë pasi ka rrahur dy gra njëra prej tyre e mitur.

Rasti ka ndodhur në Skenderaj, ku policia ka bërë të ditur se i dyshuari dhe viktimat jaën familjar mes vete.

Raporti i plotë:

Skenderaj 18.05.2024 – 14:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte sulmuar dy viktimat femra kosovare (njëra e mitur).

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. I dyshuari dhe viktimat janë familjar në mes vete. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat