Kanosi familjarin dhe dëmtoi disa orendi në shtëpi, arrestohet një person në Klinë

Kronikë e zezë

Kanosi familjarin dhe dëmtoi disa orendi në shtëpi, arrestohet një person në Klinë

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Klinë.

I njëjti dyshohet se ka kanosur familjarin e tij.

Sipas policisë, i dyshuari poashtu kishte dëmtuar disa orendi në shtëpi si dhe disa mjete të punës në oborr.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat