Arrestohet një i dyshuar për vrasje në tentativë në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Arrestohet një i dyshuar për vrasje në tentativë në Fushë Kosovë

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 09:23
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë.

Ai dyshohet për një rast të vrasjes në tentativë që kishte ndodhur më 6 prill.

“VRASJE NË TENTATIVË- Bresje, Fushë Kosovë / 06.04.2024 – 17:00. Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat