Aksident i rëndë trafiku tek zona Industriale në Suharekë, Policia në vendin e ngjarjes

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë trafiku tek zona Industriale në Suharekë, Policia në vendin e ngjarjes

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 10:36
Foto nga vendi i ngjarjes

Gjatë mëngjesit te sotëm ka ndodhur një aksident mjaft i rënd trafiku, ku dy vetura u përfshinë në zonën Industriale në Suharekë.
Në pamjet shihet se dy vetura janë aksidentuar dhe se kanë bllokuar rrugën përkohësisht.

Në fotografi shihet edhe një patrullë e Policisë së Kosovës që po merret me rastin.

Për të lënduar ende nuk raportohet, ndërkaq Sinjali do t’iu mbajë të informuar për çdo risi nga ky rast.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat