Gruaja e Sheptimit zgjedh një veshje interesante

Mediale Vip

Gruaja e Sheptimit zgjedh një veshje interesante

Më: 29 prill 2021 Në ora: 16:01
Shpetim Desku me gruan

Shpetim Desku është një ndër aktorët më të dalluar në këtë profesion.

Ai duke qenë tejet aktiv në karrierë, nuk lë anash as familjen duke ndarë momente të shumta.

Gjithmonë, vëmendje merr gruaja e tij duke shkëlqyer me stilin që përdorë në shumë aspekte.

Sidomos, këtë herë me përzgjedhjen që ka bërë ajo duket mahnitëse dhe një femër e dalluar.

Theksojmë, çifti janë prindër të dy fëmijëve.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat