Atiq: Ka pasur tendencë për të ndaluar vëzhguesit në Qendra të Votimit

Mitrovica

Atiq: Ka pasur tendencë për të ndaluar vëzhguesit në Qendra të Votimit

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 09:34
Erden Atiq

Kandidati i Lëvizjes së Vetëvendosje, Erden Atiq për komunën e Mitrovicës së Veriut ka votuar.

Ai u shprehë se ka qenë një problem ku ka pasur tendencë që të ndalohen vëzhguesit të hyjnë në Qendrat e Votimit.

“Sapo e kreva procesin e votimit. Pres rezultate të mira, procesi ka shkuar mirë deri më tani.

Kemi një pasur një problem, ka pasur tendencë për të ndaluar vëzhuguesit në Qendra të Votimit, por kjo është kryer me intervencë nga KQZ. Presim sukses”, u shprehë Atiq.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat