Agim Bahtiri sot ka ditëlindjen, ja sa vjet mbush ai

Mitrovica

Agim Bahtiri sot ka ditëlindjen, ja sa vjet mbush ai

Më: 15 mars 2021 Në ora: 10:31
Agim Bahtiri

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, sot feston ditëlindjen.

Ai me 15 mars mbush plot  61 vite.

I pari i Mitrovicës është i martuar dhe ka 4 djem e dy vajza.

Bahtiri është zhvendosur në Holandë në shkurt të vitit 1993, si rezultat i situatës së vështirë në Kosovë për t’u rikthyer pastaj si kandidat në zgjedhjet lokale të 2013, ku garoi për kryetar të Mitrovicës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat