Prokuroria e Mitrovicës shpreh ngushëllime me rastin e vdekjes së prokurorit Ibrahim Fejza

Mitrovica

Prokuroria e Mitrovicës shpreh ngushëllime me rastin e vdekjes së prokurorit Ibrahim Fejza

Më: 23 mars 2021 Në ora: 15:48
Foto ilustrim

Prokuroria Themelore e Mitrovicës, ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe bashkëpunëtorëve me rastin e vdekjes së prokurorit Ibrahim Fejza.

Në telegram thuhet se Fejza do të kujtohet si shembull i përkushtimit profesional, njerëzor dhe i dashur për kolektivin dhe më gjerë

Telegrami i plotë:

E nderuara Familje Fejza,

Lajmin për ndarjen nga jeta të familjarit tuaj dhe kolegut e bashkëpunëtorit tonë shumë të dashur dhe të respektuar, prokurorit Ibrahim Fejza e morëm me dhimbje dhe pikëllim të thellë.

Me këtë rast ju shprehim ngushëllime duke ndarë dhimbjen me Ju, vdekja e tij është humbje e madhe për Ju si familje, por edhe për ne si kolegë të të ndjerit dhe tërë sistemin prokurorial të Republikës së Kosovës.

Prokurori i ndjerë Ibrahim Fejza do të mbetet gjithmonë në kujtimet tona si shembull i përkushtimit profesional, njerëzor dhe i dashur për kolektivin dhe më gjerë.

I përjetshëm qoftë kujtimi për të!

Me respekt,

Kryeprokurori

Ismet Ujkani

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat