Agim Bahtiri: Jehona e fitores sonë sonte erdhi nga Koshtova

Mitrovica

Agim Bahtiri: Jehona e fitores sonë sonte erdhi nga Koshtova

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 09:10
Pamej nga Koshtova

Kryetari i Mitrovicës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar komune, Agim Bahtiri, mbajti tubim me banorët e Koshtovës, ku tha se jehona e fitores së tij sonte erdhi nga ky fshat.

Postimi i Agim Bahtirit:

Jehona e fitores sonë sonte erdhi nga I Kushtova.

Përkrahja që na dha Koshtova është shumë e fuqishme dhe e sinqertë, kjo është forcë e motiv për neve.

Bashkë Qeverisim LVV144 | AB +4

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat