Agim Bahtiri merr mbështetje në Bare, Vidishiq e Vaganicë

Mitrovica

Agim Bahtiri merr mbështetje në Bare, Vidishiq e Vaganicë

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 18:30
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryetari i Mitrovicës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar komune, Agim Bahtiri, sot ka takuar banorët e fshatrave Bare, Vidishiq dhe Vaganicë, ku thotë se kishte aromë fitoreje.

Postimi i Agim Bahtirit:

Në Bare, Vidishiq e Vaganicë kishte aromë fitoreje në këtë ditë fantastike. Tashmë krejt njëzëri po jehojnë për fitoren tonë!

Programin tonë konkret për Mitrovicën e përqafuan sepse për tetë vite kemi punuar me përkushtim, por pa ndihmë nga qeveria.

Tash Bashkë Qeverisim!

LVV 144 | AB +4

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat