Agim Bahtiri merr mbështetje të madhe në Shupkovc, Trepçë e Bair

Mitrovica

Agim Bahtiri merr mbështetje të madhe në Shupkovc, Trepçë e Bair

Më: 4 tetor 2021 Në ora: 14:06
Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar komune, Agim Bahtiri, ka mbajtur takime me banorë të Shupkovcit, Trepçës e Bairit

Postimi i Agim Bahtirit:

Tubimet madhështore të përkrahësve tanë na përcollën edhe në Shupkovc, Trepçë e Bair.

Të gjithë e kanë kuptuar që formula e duhur për udhëheqjen e Mitrovicës është Lëvizja Vetëvendosje dhe puna e përkushtuar e ekipit tim.

Bashkë Qeverisim nga 18 Tetori!

LVV 144 | AB +4

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat