Bahtiri nënshkruan kartën e zotimeve, zotohet se do t’i përmbushë të gjitha prioritetet

Mitrovica

Bahtiri nënshkruan kartën e zotimeve, zotohet se do t’i përmbushë të gjitha prioritetet

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 16:46
Pamje nga takimi

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, njëherit kandidati i LVV-së për kryetar komune, sot ka nënshkruar kartën e zotimeve.

Bahtiri përmes nënshkrimit të kësaj karte u zotua se do t’i plotësoj të gjitha prioriteter e parapara aty.

Duhet theksuar se karta e zotimeve përmbanë prioritetet të qytetarëve që janë identifikuar përmes Forumit për Dialog Qytetar në qytetin e Mitrovicës.

Njoftohet se karta e zotimeve të kandidatëve për Kryetar të Komunës së Mitrovicës së Jugut, u realizua në kuadër të Forumit për Dialog Qytetar që financohet nga Olof Palme International Center, mbështetur nga Democracy Plus (D+), përmes projektit “Pikëpamjet për Zgjedhjet Lokale 2021”, dhe implementohet nga organizata partnere OJQ REC – Reconciliation Empowering Communities.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat