Hamza viziton bizneset në Shipol: Kënaqësi kur shohim punëtorë të zellshëm e të përkushtuar

Mitrovica

Hamza viziton bizneset në Shipol: Kënaqësi kur shohim punëtorë të zellshëm e të përkushtuar

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 19:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kandidati i PDK-së për kryetar të Mitrovicës, Bedri Hamza ka vizituar sot biznesin "Agroserra" në Shipol.

Hamza tha se është knaqësi kur shohim punëtorë të zellshëm, që përkujdesen me shumë përkushtim për rritjen e luleve.

Postimi i plotë:

Bashkëshortja shpeshherë e përsërit që lulet janë bimët më të bukura të natyrës dhe sallatat, pjatat më të shijshme të tryezës. Më duhet ta them që vizita e sotme tek “Agroserra” në Shipol, më bëri t’ia pranoj. Kultivimi i luleve dhe sallatave gjithsesi që bëhet me kënaqësi të madhe. Por, për ne vizitorët, kënaqësi është edhe kur shohim punëtorë të zellshëm, që përkujdesen me shumë përkushtim për rritjen e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat