Agim Bahtiri ia uron fitoren Bedri Hamzës

Mitrovica

Agim Bahtiri ia uron fitoren Bedri Hamzës

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 23:10
Agim Bahtiri ia uron fitoren Bedri Hamzës

Kandidati i PDK-së për kryetar komune, Bedri Hamza, sipas rezultateve preliminare ka fituar zgjedhjet pa balotazh.

Veriu.info mëson se kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, para pak çastesh ia ka uruar fitoren Bedri Hamzës përmes një bisede telefonike.

Nga rezultatet preliminare Hamza duket të jetë fitues i Mitrovicës.

Votimi po vazhdon ende.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat