Sot varroset i riu që vdiq mbrëmë pas plagëve të marra nga therja me thikë

Mitrovica

Sot varroset i riu që vdiq mbrëmë pas plagëve të marra nga therja me thikë

Më: 30 tetor 2021 Në ora: 12:57
Albert Muja

I riu, Albert Muja, nga Mitrovica, që vdiq mbrëmë shkaku i plagëve të marra nga therja me thikë, do të varroset sot.

Këtë e ka konfirmuar familja e tij përmes njoftimit mortor.

Ai do të varroset në varrezat e qytetit në Shipol.

Teksa kortezhi funeral do të niset nga ora 15:00.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë

Image
Njoftimi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat