Ankohen qytetarët: Çmimet e barnave po ndryshojnë shumë nëpër barnatoret e qytetit

Mitrovica

Ankohen qytetarët: Çmimet e barnave po ndryshojnë shumë nëpër barnatoret e qytetit

Më: 24 shkurt 2022 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Qytetarët e Mitrovicës janë ankuar për çmimet e barnave. Një qytetar i rastit ka thënë se çmimet po dallojnë shumë nga një barnatore një tjetër.

Ai tha se ka blerë katër lloje të barnave për vajzën e tij me çmim prej 28,80 euro ndërsa në barnatoret e tjera, të njëjtat sipas tij kishin çmimin 24,22 euro.

Ndryshe, qytetarët po përballen me rritje të çmimeve në shumë produkte tash e disa muaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat