Njoftim për tubim përkujtimor për ish- boksierin Xhevdet Peci

Mitrovica

Njoftim për tubim përkujtimor për ish- boksierin Xhevdet Peci

Më: 12 maj 2022 Në ora: 08:53
Xhevdet Peci

Njoftim për tubim përkujtimor për ish- boksierin Xhevdet Peci.

Nën patronazhin e kryetarit të komunës, Bedri Hamza, me rastin e vdekjes së legjendës së boksit kosovar, Xhevdet Peci, sot me datë 12.05.2022 do të mbahet tubim përkujtimor.

Ky tubim përkujtimor do të mbahet në Qendrën e Kulturës “Rexhep Mitrovica”, duke filluar nga ora 19:30.

Ndërsa varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në ora 16:30, në fshatin Zhazhë në Komunën e Mitrovicës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat