Sërish shembet traseja në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

Mitrovica

Sërish shembet traseja në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

Më: 17 shtator 2022 Në ora: 12:13
Foto nga vendi i ngjarjes

Traseja që para tri javëve u hap për qarkullim në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, konkretisht në fshatin Shkabaj, është shembur përsëri.

Traseja ishte mbyllur për qarkullim, pasi u shemb vitin e kaluar, disa muaj pas përurimit, për shkak të reshjeve të mëdha.

Pamjet:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat