Mitrovicë, ngacmohet seksualisht një e mitur

Mitrovica

Mitrovicë, ngacmohet seksualisht një e mitur

Më: 10 shtator 2023 Në ora: 09:32
Foto ilustrim

Të premten, në Mitrovicë thuhet se është ngacmuar seksualisht një e mitur.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur.

Rasti është raportuar dhe është duke u hetuar nga njësitë kompetente policore.

Policia vazhdimisht bënë thirrje për raportim të rasteve të tilla.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat