E dhimbshme: Ndahet nga jeta e reja nga Mitrovica, të afërmit japin lajmin e trishtë

Mitrovica

E dhimbshme: Ndahet nga jeta e reja nga Mitrovica, të afërmit japin lajmin e trishtë

Më: 12 nëntor 2023 Në ora: 13:36
Nora

Një rast shumë i rëndë ka ndodhur të shtunën në familjen Kelmendi në Mitrovicë, ku e reja, Nora, u nda nga jeta.

Lajmin për vdekjen e kanë dhënë familjarët e saj në rrjete sociale.

“Miq dhe familjarë ju njoftojmë se dje ndërroi jetë motra jonë e madhe Nora, varrimi i të ndjerës bëhet sot e diel në ora 14:00 në fshatin Kelmend. E pamja do të jetë e hapur vetëm të hënën. I pushoft shpirti në paqe, do ta kujtojmë gjithmonë”, kanë njoftuar familjarët.

Lamtumira e fundit do t’i jepet sot, në varrezat e fshatit Kelmend.

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat