Cili nga sëndukët e thesarëve ruan fatin tënd? - Bota Sot
Cili nga sëndukët e thesarëve ruan fatin tënd?

Ndryshe

Cili nga sëndukët e thesarëve ruan fatin tënd?

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 14:32
Ilustrim

Cilin nga sëndukët e thesarëve do hapje?

Sënduku 1:

Fat i mbarë: do fitosh miliona!

Zgjedhja jote tregon se do fitosh miliona dollar! Nuk dimë me siguri si do ndodhë, por do bëhesh i pasur sa hap e mbyll sytë! Mbase do fitosh në ndonjë konkurs, llotarinë, apo ndonjë gjë tjetër…por ç’rëndësi ka? Ti do bëhesh i/e pasur!!!

Sënduku 2

Fati yt i mirë: do  gjesh dashurinë e madhe!

Gjedhja jote tregon se dashuria e vërtetë do lulëzojë në jetën tënde! Nëse je tashmë me dikë, do rritesh edhe më shumë dhe do e ndjesh këtë lidhje më afër se ç’ke qenë deri tani. E nëse je single, atëherë një lidhje e re do lindë dhe diçka e pabesueshme do ndodhë mes jush!

Sënduku 3

Fati yt i mirë: Një gabim do marrë për mirë!

Kohët e fundit dikush të ka bërë keq ose të ka lënduar. Mbase gabimisht, mbase enkas. Zgjedhja jote tregon se këto gabime do ju dalin për mirë. Karma do e kthejë çdo gjë në vendin e vet këtë muaj! Ec i/e qetë!

Sënduku 4

Fati yt i mirë: Ti do mashtrosh vdekjen!

Zgjedhja jote rrëfen se ti do ‘mashtrosh’ vdekjen! Mbase kjo do të thotë se do mbijetosh pas një aksidenti të tmerrshëm, ose mbase do shpëtosh jetën e dikujt tjetër. Mund edhe të thotë se mund të zbulosh kurën për një sëmundje. Kjo, pasi inteligjencn e ke. Diçka është e sigurtë: do bëhesh shumë i famshëm për suksesin tënd!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...