Kjo video ka marrë miliona shikime, por pse njerëzit po e kritikojnë këtë grua? - Bota Sot
Kjo video ka marrë miliona shikime, por pse njerëzit po e kritikojnë këtë grua?

Ndryshe

Kjo video ka marrë miliona shikime, por pse njerëzit po e kritikojnë këtë grua?

Më: 19 prill 2019 Në ora: 12:14
Pamje e shkeputur nga video

Por, një nënë në Internet është kritikuar shumë për faktin se ajo u ka dhënë gji dy fëmijëve të saj, njëri prej të cilëve është 6 vjeç.

Një vit më parë kjo mami u kritikua shumë për postimin e kësaj video-je, por YouTube nuk e ka fshirë ende duke e konsideruar atë shume edukative dhe është brenda rregullave të tij.

Në këtë video kjo grua është duke i treguar botës se si punohet me fëmijët në gji, ndërsa ka veshur sytjena sportive, e vetmja gjë e veçantë në këtë video është fakti se një nga fëmijët e saj aktualisht është 6 vjeç.

Ndërkohë ekspertët bëjnë me dije se është mirë që një fëmijë të mbahet në gji deri në moshën 2 vjeç dhe jo më shumë, ndërsa rekomandojnë edhe një dietë të shëndetshme.

Ka pasur edhe komente pozitive, por jo të gjithë e kanë mbështetur nismën e kësaj nëne.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...