Si u nis për shkollë dhe si u kthye, fotoja e vajzës që po çmend gjithë botën - Bota Sot
Si u nis për shkollë dhe si u kthye, fotoja e vajzës që po çmend gjithë botën

Ndryshe

Si u nis për shkollë dhe si u kthye, fotoja e vajzës që po çmend gjithë botën

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 17:36
Lucie

Shkolla është disi e vështirë, sidomos kur i kthehesh pas 3 muajsh pushimesh.

Fotoja e një vajzë të vogël, e cila quhet Lucie, tregon pikërisht se çfarë efekti mund të ketë një ditë e gjatë shkolle tek ne.

Nëna e saj posti dy foto në Facebook, në njërën dukej Lucie para se të nisej në ditën e parë të shkollës dhe në tjetrën Lucie sa ishte kthyer nga shkolla.

Pas kësaj njerëzit e internetit nuk e mbajtën dot më veten. Fotografia mori më shumë se 10.000 pëlqime ndërsa nëna e vajzës, Jillian pranoi që një gazetë lokale ta publikonte në faqen e saj.

Jillian tha gjithashtu që Lucie kishte kaluar një ditë të shkëlqyeshme me miqtë e saj, por ishte shumë e lodhur dhe shkoi në shtrat më herët se zakonisht.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat