Punonjësi i furrës nuk e lejon gruan me mbulesë të blejë bukë, thotë se nuk e ka vendosur maskën

Ndryshe

Punonjësi i furrës nuk e lejon gruan me mbulesë të blejë bukë, thotë se nuk e ka vendosur maskën

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 11:04

“S’ka ofrim shërbimesh pa vendosje maske” janë fjalët e punonjësit të furrës, në momentin që i vjen rendi që të kryejë shërbimet një gruaje të mbuluara.

Pamjet janë kapur nga vetë gruaja e mbuluar, identiteti i së cilës nuk është bërë i ditur nga mediet britanike.

Videoja është publikuar më pas nga tabloidi britanik ‘Daily Mail’ në faqen zyrtare të tyre në ‘Facebook’, të destinuar vetëm për video.

Punonjësja thotë se mbulesa nuk ofron mbrojtjen e nevojshme nga koronavirusi dhe se duhet të vendosë një maskë tjetër.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta kuptuar ngjarjen të plotë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat