Gruaja shtatzënë organizon fotosesion me mijëra bletë në bark, pavarësisht se është alergjik - Bota Sot
Gruaja shtatzënë organizon fotosesion me mijëra bletë në bark, pavarësisht se është alergjik

Ndryshe

Gruaja shtatzënë organizon fotosesion me mijëra bletë në bark, pavarësisht se është alergjik

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 15:51
Bethany Karulak-Baker

Bletarja tregtare Bethany Karulak-Baker vendosi të ketë një fotosesion për maternitetin pasi mbeti shtatzënë.

Bethany vendosi të bëjë diçka që shumica e njerëzve do ta dëshironin, duke bërë shkrepjen në mënyrë që mijëra bletë të ishin ulur në barkun e saj, transmeton lajmi.net.

Ajo është gjithashtu alergjike ndaj bletëve. 38-vjeçarja Bethany jeton në Steamboat Springs në Kolorado me burrin e saj Perry dhe fëmijët, duke drejtuar një biznes të mjaltit të quajtur Outlaw Apiaries.

Arsyetimi pas qëllimit nuk ishte sigurisht vetëm për vlerën e shokut apo për të marrë një pamje të lezetshme. Në fakt, kishte një histori shumë të trishtueshme për Betaninë dhe familjen e saj.

Në pjesën e prapme të kësaj, Perry dhe Bethany vendosën të sfidojnë veten me fotosesionin e tyre, duke punuar me koshere e tyre për t’i pasur ato ‘mjekër’ rreth stomakut të saj shtatë-muajsh shtatzënë.

Gjetja e një fotografi ishte pengesa tjetër, me çiftin që ndërmerrnin 10 përpjekje për të gjetur personin e përsosur, duke zgjedhur përfundimisht Brook Welch.
 

Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat