Reagimi i luanit kur sheh për herë të parë foshnjën e tij - Bota Sot
Reagimi i luanit kur sheh për herë të parë foshnjën e tij

Ndryshe

Reagimi i luanit kur sheh për herë të parë foshnjën e tij

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 20:28
Ilustrim

Kopshti zoologjik në Denver ndau një video që zhvendosi zemrat nëpër botë.

Aty shihet një luan i vogël duke luajtur në dhomën e tij, dhe megjithëse këlyshi është ylli kryesor i videos, ka diçka tjetër që mahniti njerëzit.

Momenti më interesant ishte kur babai i luanit të vogël erdhi për të njohur në detaje foshnjën e tij.

Luani dy vjeçar Tobias takoi trashëgimtarin e tij të vogël, me të cilin luajti një rol të ëmbël në video.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat