Dëgjo mamin për të shkuar në rrugë të drejtë! - Bota Sot
Dëgjo mamin për të shkuar në rrugë të drejtë!

Ndryshe

E mërkurë, 17 tetor 2018

Dëgjo mamin për të shkuar në rrugë të drejtë!

Më: 2 qershor 2018 Në ora: 20:38
Pamje nga videoja

Një sorkadhe ndihmoi të voglin e saj, i cili nga frika kishte "ngecur" në mes të rrugës, të ecte për t'iu shmangur rrezikut që mund t'i vinte nga makinat.

Ngjarja ndodhi në një nga rrugët e Port Orchard të Washingtonit në ShBA dhe u filmua nga kamera e një banoreje vendase.

Jessie Larson po shëtiste me makinën e saj kur vëreu momentin emocionues. Ajo u ndal dhe filmoi gjithcka për të parë veprimin e sorkadhes nënë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test