Studentët tmerrohen nga krokodili në kampusin e tyre - Bota Sot
Studentët tmerrohen nga krokodili në kampusin e tyre

Ndryshe

E hënë, 22 tetor 2018

Studentët tmerrohen nga krokodili në kampusin e tyre

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 23:32
Pamje nga video

Ky aligator gjigant ishte i “etur për të marrë dije” pasi u zbulua në kampusin Natchez të Universitetit Shtetëror Alcorn në Mississipi.

Studentët ishin spektatorë, teksa zyrtarët përgjegjës të kafshëve të egra e kapën me sukses. Ai u lidh përfundimisht, u vendos në veturë dhe u lirua në lumin Mississipi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test