Djali i propozon vajzës fejesë duke e vënë unazën në penis - Bota Sot
Djali i propozon vajzës fejesë duke e vënë unazën në penis

Ndryshe

Djali i propozon vajzës fejesë duke e vënë unazën në penis

Më: 1 dhjetor 2018 Në ora: 23:50
Foto ilustrim

Një djalë duket se ia ka bërë pyetjen më të rëndësishme të dashurës së tij në një mënyrë mjaft të pazakontë. Ai e kishte vendosur unazën në organin intim mashkullor dhe i kishte kërkuar të dashurës që të bëjnë marrëdhënie intime, pasi i kishte propozuar fejesë.

Sipas të gjitha gjasave, propozimi ka marrë përgjigje pozitive, pasi vajza e ndau këtë mënyrë propozimi me të tjerët në rrjetet sociale. Ajo madje u jepte këshilla vajzave tjera se si duhet ta bëjnë për vete mashkullin ideal. Sipas saj, vajzat duhet të jenë të mira në shtrat dhe të gatuajnë ushqim të shijshëm.

Vajza e sapofejuar duket se është e kënaqur me mënyrën se si i dashuri i saj ka vendosur t’i propozojë fejesë. “Mbrëmë ai më kërkoi të bënim marrëdhënie, unë ia plotësova dëshirën dhe ja çka fitova. Ai është vërtet një bekim për jetën time. Nuk do të kërkoja asgjë më shumë”, shkroi ajo, duke e treguar unazën në gisht, shkruan “Mirror”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test