Ky është polici nga Peja që dyshohet se vrau veten - Bota Sot
Ky është polici nga Peja që dyshohet se vrau veten

Peja

Ky është polici nga Peja që dyshohet se vrau veten

Më: 30 mars 2019 Në ora: 22:19
Foto ilustrim

Media sonte raportoi se një person është gjetur i vdekur në qytetin e Pejës, i cili me profesion ishte polic.

Rastin e konfirmoi edhe zëdhënësi i Prokurorisë Themelore të Pejës, Shkodran Nikçi, sipas të cilit, dyshohet për vetëvrasje.

Burime të medias bëjnë të ditur se viktima e ndjerë që vrau vetën ishte B.Xhaferi. Ai u gjet i vdekur te Fabrika e Tullave në Pejë.

Ai ishte pjesëtar i Policisë së Kosovës dhe punonte në pikën kufitare në Kullë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...