Muhaxheri: Mos dilni nga shtëpitë, respektoni udhëzimet që u janë dhënë - Bota Sot
Muhaxheri: Mos dilni nga shtëpitë, respektoni udhëzimet që u janë dhënë

Peja

Muhaxheri: Mos dilni nga shtëpitë, respektoni udhëzimet që u janë dhënë

Më: 26 prill 2020 Në ora: 00:23
Gazmend Muhaxheri

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, ka thënë se prej sonte ky qytet hyn në karantinë.

“Ju bëjmë thirrje për qetësi, duke mos daluar nga shtëpitë tuaja, mbani higjienën tuaj më shumë se asnjëherë, dhe respektoni udhëzimet që u janë dhënë me ditë të tëra”.

“Situata po vështirësohet, por së bashku do ja dalim. Shëndet për ju dhe familjet tuaja”, ka shkruar Mahxheri në një postim në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat