Nëna në Pejë raporton në polici për djalin e zhdukur

Peja

Nëna në Pejë raporton në polici për djalin e zhdukur

Më: 9 nëntor 2020 Në ora: 09:20
Peja

Një nënë në Pejës, gjatë ditës së djeshme ka raportuar në polici për djalin e saj të zhdukur.

Sipas njoftimit të bërë të ana e policisë, nëna ka raportuar se djali i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk ka asnjë njohuri për vendodhjen e tij.

Sipas raportimit, djali është zhdukur para 5 ditëve, me datë 3 nëntor, rreth orës 01:15.

Rasti po hetohet nga ana e policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat