NISMA në Pejë shtohet me anëtar të rinj - Bota Sot
NISMA në Pejë shtohet me anëtar të rinj

Peja

E mërkurë, 14 nëntor 2018

NISMA në Pejë shtohet me anëtar të rinj

Më: 27 janar 2018 Në ora: 22:58
NISMA, Pejë

Sot NISMËS në Pejë iu bashkuan mëse 20 antarë të rinjë, me profesione e gjini të ndryshme, ndër ta 6 prej tyre magjistra të profileve të ndryshme.
Qytetarët janë bindur me punën e degës së NISMËS në Pejë dhe punën e NISMËS në qeveri, dhe po i bashkohen projektit tonë socialdemokrat!
NISMA po rritet, NISMA është e qytetarëve 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test