Zhduket Donjeta Avdijaj nga Peja, familja apelon për ndihmë - Bota Sot
Zhduket Donjeta Avdijaj nga Peja, familja apelon për ndihmë

Peja

Zhduket Donjeta Avdijaj nga Peja, familja apelon për ndihmë

Më: 3 mars 2018 Në ora: 23:21
Donjeta Avdijaj

18 vjeçarja Donjeta Avdijaj nga Peja, është zhdukur të premten rreth orës 11 e 30.

Siç njoftojnë familjarët, Donjeta, ishte nisur për të ndjekur kursin e Gjuhës Gjermane, dhe që nga dita e premte (dje), më nuk është lajmëruar.

Sipas familjarëve, Donjeta kishte të veshur xhinse, çizme të zeza dhe xhaketë të lëkurës, gjithashtu dhe çantën e shkollës.

Familja Avdijaj, apelon të të gjithë qytetarët, nëse kanë ndonjë informatë, të lajmërohen në numrin e telefonit: 049-758-266.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test