Erërat e forta shkaktojnë dëme materiale në Pejë - Bota Sot
Erërat e forta shkaktojnë dëme materiale në Pejë

Peja

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Erërat e forta shkaktojnë dëme materiale në Pejë

Më: 31 mars 2018 Në ora: 17:54
Pejë

Moti  me erëra gjatë ditës në Kosovë, nuk ka kaluar edhe pa dëmet material.

Në Pejë duket se ka pasur erëra të forta, të cilat kanë shkaktuar dëme materiale në disa vetura.

Në disa foto të shpërndara në rrejtët sociale janë dëmtuar shtyllat elektrike dhe disa vetura në ‘Rrugën e Birrarisë”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test