Hoxha i sporteve ekstreme - Bota Sot
Hoxha i sporteve ekstreme

Peja

E hënë, 19 nëntor 2018

Hoxha i sporteve ekstreme

Më: 25 qershor 2018 Në ora: 14:50
Gazmir Sahara

Imami Gazmir Sahara merret me hajking, ngjitje në shkëmbinj, kërcime në ujë dhe kamping. Ky imam nga Peja i takon gjeneratës së re të studiuesve të islamit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test