Dëmtohet përmendorja e viktimave të luftës - Bota Sot
Dëmtohet përmendorja e viktimave të luftës

Peja

E premte, 16 nëntor 2018

Dëmtohet përmendorja e viktimave të luftës

Më: 27 qershor 2018 Në ora: 13:33
Foto ilustrim

Një person në Pejë ka raportuar në polici se disa të dyshuar të panjohur e kanë dëmtuar përmendoren e viktimave të luftës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse dhe lidhur me rastin është njoftuar prokurori kompetent, njofton Policia e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test