Komuna e Pejës shpërblehet me 80 mijë euro - Bota Sot
Komuna e Pejës shpërblehet me 80 mijë euro

Peja

E shtunë, 17 nëntor 2018

Komuna e Pejës shpërblehet me 80 mijë euro

Nga: H.O. Më: 29 qershor 2018 Në ora: 19:43
Pamje nga takimi

Kryetari i Komunës së Pejës Gazmend Muhaxheri në një postim të tij në Facebook shkruan se kjo komunë është shpërblyer me 80 mijë euro.

Postimi i plotë:

Komuna e Pejës shpërblehet me grant në vlerë prej 80 mijë eurove - falë performancës dhe punës së mirë të ofrimit të shërbimeve deri me sot! Vlerësuar dhe shpërblyer nga MAPL-ja.

I juaji,

#GazMuhaxheri

#MAPL

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test