Kryeprokurori i Pejës vazhdon takimet me qytetarë - Bota Sot
Kryeprokurori i Pejës vazhdon takimet me qytetarë

Peja

Kryeprokurori i Pejës vazhdon takimet me qytetarë

Më: 31 gusht 2018 Në ora: 16:14
Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Pejës, Agim Kurmehaj

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Pejës, Agim Kurmehaj në vazhdën e takimeve të ndryshme javore, ditën e premte nga ora 13:00 – 15:00, e ka të caktuar për takime me qytetarë në zyrën e tij, për të gjitha palët e interesuara.

Prokuroria njofton se interesimi i qytetarëve për tu takuar me Kryeprokurorin deri më tani ka qenë i kënaqshëm. “Prokuroria Themelore e Pejës, mbetet e hapur për të gjithë qytetarët dhe e përkushtuar në luftimin e kriminalitetit, ngritje të efikasitetit, transparencës dhe llogaridhënies”, thuhet në njoftimin e Prokurorisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat