ENVER (MAXHUN) MILUSHI

Perkujtime

E premte, 14 maj 2021

ENVER (MAXHUN) MILUSHI

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 00:00
Enver (Maxhun) Milushi

I dashur vëlla u bënë 12 vite që kur të humbëm. Jetës sonë ju shtua jo një dhimbje, por një helm i përjetshëm.

Të përkujtosh një engjëll si ty vëlla është pjesë e pandashme e përditshmërisë sonë. Zemrat tona çdo ditë e më shumë e ndjejnë mungesën tënde, sepse ishe plot jete dhe i dashur për të gjithë. Koha nuk po i shëron plagët, as lumturia e tërë botës nuk e plotëson mungesën tënde.

Faleminderit që na le faqebardhë, ballëhapur dhe krenar. Mburremi me ty.

Edhe pse nuk jemi bashkë, ti je pjesë e jetës tonë që do të jetosh gjithmonë në zemrat tona.

Me dhimbje në zemër të përkujton baba Maxhuni, Nena Bora, motra Florija Kadrijaj dhe mbarë familja nga Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat