Fedaije (Habit) Durmishi

Perkujtime

E shtunë, 24 korrik 2021

Fedaije (Habit) Durmishi

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 00:01
Fedaije (Habit) Durmishi

Edhe pse kaluan kaq shumë vite, për ne kujtimi mbetet gjithmonë i freskët.

Zoti të deshi pranë, e neve na la me shpresën se një ditë do të takohemi në përjetësi.

Derisa Zoti të na takoi në botën e përhershme, do të mburremi me ty gjithmonë.

E kujtojnë me mall: axha Sabiti me djemtë: Remi, Fexhi dhe Fatoni, vajza Lindita, rejat Meli dhe Feti si dhe nipat e mbesat: Redoni, Olisi, Klevisi, Erisi, Elina, Era, Ermali dhe Emili nga Zvicra dhe Podujeva.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat