Fedaije (Habit) Durmishi

Perkujtime

E hënë, 15 gusht 2022

Fedaije (Habit) Durmishi

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 00:01
Fedaije (Habit) Durmishi

Edhe pse kaluan kaq shumë vite, për ne kujtimi mbetet gjithmonë i freskët.

Zoti të deshi pranë, e neve na la me shpresën se një ditë do të takohemi në përjetësi.

Derisa Zoti të na takoi në botën e përhershme, do të mburremi me ty gjithmonë.

E kujtojnë me mall: axha Sabiti me djemtë: Remi, Fexhi dhe Fatoni, vajza Lindita, rejat Meli dhe Feti si dhe nipat e mbesat: Redoni, Olisi, Klevisi, Erisi, Elina, Era, Ermali dhe Emili nga Zvicra dhe Podujeva.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat