Xhafer Kurhaski

Perkujtime

E enjte, 09 dhjetor 2021

Xhafer Kurhaski

Më: 15 shkurt 2021 Në ora: 00:00
Xhafer Kurhaski

Ti ishe shtylla e familjes tonë.

Gjithkund janë shenjat e jetës dhe arritjeve te tua, ҫka të bën ty të paharrueshëm.

Të përkujton me dashuri:

Gruaja jote Lusha, dhe fëmijët e tu Arbeni, Safeti, Sadeti, Seadi dhe Senadi.

Ne jemi të Allahut dhe ne vetëm tek Ai kthehemi (2:156).

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat