Gjyle Nrejaj

Perkujtime

E martë, 07 dhjetor 2021

Gjyle Nrejaj

Më: 22 shkurt 2021 Në ora: 00:00
Gjyle Nrejaj

Grua, nëna jonë, çdo ditë mendojmë në ty, sa shumë lot po derdhen, sa shumë malli po na merr për ty.

Kaluan vitet, po kur nuk do të harrojmë, do të jetosh prapë në zemra tona.

Mama jonë, të duam shumë, do të jesh gjithmonë e para, në jetën dhe zemra tona!

Të përkujtojmë me mall, deri në fund të jetës tonë, burri Gjergj, djali Valoni dhe vajzat Vilma dhe Tina, me Nipa dhe Mbesa.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat