Leonard (Xhavit) Haxhosaj

Perkujtime

E enjte, 09 dhjetor 2021

Leonard (Xhavit) Haxhosaj

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 10:10
Leonard (Xhavit) Haxhosaj

Ditët, javët, muajt e vitet janë të gjata pa ty Nardi.

Prezenca jote është në mendjen tonë, në shpirtin tonë si dashuria më e madhe që kemi.

Të kujtojmë e s’të harrojmë: babi Xhaviti nëna Donja vëllau Rexha me familje motrat Lindita, Lauresa, Suzana me familje dhe mbar farefisi Haxhosaj

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat